Texas holdem strategie

kasyno

Nie można powiedzieć zbyt wiele na temat znaczenia nauki strategii gry w pokera. Ale, niesamowite po prostu, jak wielu graczy faktycznie idą w bój bez żadnej ochrony! Musiał być szalony! Chcielibyśmy zobaczyć Manny Pacquiao lub Floyd Rafael iść na siebie na ringu bez rękawic. Jest to swego rodzaju, że chciał, aby rzucić swój rolka na stole, nie mając pojęcia, jak masz zamiar grać.

Strategia ta instrukcje od 888poker. będzie wyjaśnić, co musisz wiedzieć, zanim wejść w paszczę lwa...

Zacznijmy.

Przytrzymaj strategii pokera: 5 złotych zasad

Jeśli pytasz sto osób, aby wyjaśnić różnicę między strategią i taktyką, nie wiele chciałbym uzyskać to prawo. Taktyka-to krótkoterminowe, a strategia zakłada długoterminowe planowanie, a to zasadnicza różnica. Stosujemy taktykę, a w środku gry w pokera, ale nam potrzebna jest strategia, aby wyjść na drugim końcu pachnieć różami!

Istnieje pięć głównych strategicznych kierunków, które należy skupić się na podczas gry w Texas gry stolikowe no limit hold ' em. Dla Texas turniejowa strategia pokera, istnieje cały szereg innych porad turniej.

Podczas gdy istnieje wiele rzeczy, które składają się na dobry poker strategii, uważamy, że te pięć nowych lub pośrednich graczy. Są to: "Otwieranie ręce", "stawka", "Kulawa", "wiedzieć, kiedy złożyć" i "pozycja".

Wielu graczy, którzy twierdzą, że są bardziej aktualne porady strategii. Jednak, jeśli można opanować te pięć "złotych zasad", i skupić się na nich, będziesz lepiej niż większość texas hold ' em graczy.

5 najlepszych Texas Hold ' em wskazówki dotyczące strategii są:

 1. Wybrać wstępne ręce, które mogą sprawić, że pieniądze w tej czy innej sytuacji.
 2. Śledzić to, co dzieje się w twojej tabeli poprawnie rozmiar twojego zakładu.
 3. Kuleje-to jest złe dla ciebie. Nie kuleje!
 4. Dokonać właściwego fałdy i zwiększyć swoje zyski.
 5. "Jest pozycja" nad przeciwnikiem.

1. Począwszy od otwarcia ręce

Ręce, które zdecydujesz się iść do walki z w Texas hold ' em są istotne. Co powiedział, ręce startowe-to tylko część gry.

Położenie jest głównym czynnikiem, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, które ręce trzeba grać.
W sumie, można poszerzyć swój zakres rąk startowych, im bliżej do przycisku.

Należy również wziąć pod uwagę ilość graczy w ręku. Ręce mogą mieć mniejszą cenę (ile można dostać się opłacać) vs 1 gracz, niż gdy grasz przeciwko 6. Z drugiej strony, te same ręce może mieć większe znaczenie blefuje, gdy heads-up, bo masz tylko jednego przeciwnika, aby przekonać cię, masz jaja!

Tak, w ramach procesu wyboru w wyborze otwierając ręce-to nie tylko siła ręki, ale jak ta ręka może ci pieniądze w tej czy innej sytuacji. Ręce, jak małe kart suited connectors, na przykład, gra lepiej, jak blef w heads-up, ale bardziej dla multi-wartość. Jest mało prawdopodobne, że będziesz otrzymywać pieniądze z rękoma złączkami typu rąk, heads-up. I to jest jeszcze bardziej prawdopodobne, że będziesz blefować w multi-pot.

Dlatego, przy wyborze początkowej ręce, należy wiedzieć, w jaki sposób to sprawi, że pieniądze po flopie. Jeśli nie wiesz, jak ręka będzie zarabiać pieniądze, to grasz ślepy, i to raczej nie jest dobry w pokera.

2. Wymiary stawek z ufnością

W tej cache gry, gracze mają możliwość zrobić zakład, że mają przed nimi. To jest ta wolność, że dostaje dużo graczy w kłopoty. Tak, stawka jest drugim najważniejszym przedmiotem na naszej liście Texas Hold ' em 5 złotych zasad.

Wielkości Stawek – Preflop

Jeden z najlepszych porad dla poprawnego określenia wysokości stawek, aby śledzić to, co dzieje się w twojej tabeli. Jeśli standardowy preflop raise 2.5 strona xBB, jak na początkującego, to linia należy podjąć.
Jeśli próbujesz być mądry i zebrać nieparzysta ilość, to może mieć nieprzyjemne konsekwencje. Rozmiar twojego zakładu musi być znakiem i mieć sens dla swoich przeciwników. Trzyma się niezwykle wiele, wszystko, co robisz sprawia, że trudniejsze dla graczy, aby podjąć decyzję. Co sprawia, że trudne dla przeciwników myśleć, post-flop, może być dobrą rzeczą. Jednak przed flopem, to zwykle prowadzi do tego, że temat zwracać się do ciebie po prostu nie chcą lub potrzebują.

Stawka - post-flop

Jeśli były preflop-рейзера, z-Bet (zakład kontynuacyjny, po preflop raise) jest niemal obowiązkowe. Trzeba rozmiar c-stawka od 50% do 70% puli. Rozmiar twojego zakładu będzie pomóc określić siłę swojej ręki. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy grasz na niskich poziomach. Większość niedoświadczonych graczy pojawi się duży z Beth, jak siła. Można zrobić ręce ponad – lub nie trafisz flopa.

Chcesz, aby twoi przeciwnicy wiedzą (lub myśli), że można ich pokonać. Jeśli postawisz jest zbyt mały, można by w końcu zmierzyć się z re-raise lub check-raise, w zależności od swojej pozycji. Stawka jest zbyt duża, i można znaleźć sobie garnek-zaangażowana rękę, która prawdopodobnie będzie przegrany.

Oto prosty przykład właściwego Z-wymiary stawek:

Ty utg+1 do 9-max $1/2$no limit hold 'em gry stolikowe no limit hold' em. Dostajesz kieszonkowe JJ i podnieść stół standard 2.5 strona xBB. To staje składany wokół przycisku, który nazywa. Oba ciemnej pasują. Na flopie sprowadza się piekło-6 godz-2C. Teraz, As-To mapa straszyć, ale czujesz, że gracz ВТN by 3-bet z mocnym asem, i podsunął słaby. Stawka jest zbyt mały i sprytny przeciwnik mógłby podnieść cię, przedstawiając asa i zaskoczenie ty zeskoczył. Postawisz 2/3 puli z ufnością i zobacz fold.

To nie zawsze jest łatwe, i twój przeciwnik mógł zadzwonić z одномастным asem.
I, jeśli rada sprowadza się 7Д-8д-9Д i trzymasz w rękach,-COP w multi-kocioł, z-stawka może być jak rzucić odcedzić. Tym nie mniej, z-stawka standardowa i trzeba grać. I prawidłowo wybranego rozmiaru, z-procentowa, zazwyczaj uzyskać pożądany wynik – fold i wygrać pulę.

Stawka - Blef

Załóżmy, że chcesz blefować w 20 $pot. Czujesz, że jest wielka szansa, że przeciwnik spasuje. Jeśli stawiasz $20, może być w tarapatach, jeśli popełnisz błąd i ten chłopak postanawia zadzwonić – lub jeszcze gorzej przyjść z góry. To będzie zły rozmiar zakłady przeciwnika, gdyby fold na zakład 10$. Bo jeżeli jednak nie uda, stracisz te dodatkowe 10 dolarów, na próżno.

Stawka - Wartość

Teraz, niech w butelkę na 180 stopni. Gdy masz orzechy, musisz spróbować zrobić zakład dla value. Na przykład, można dotarli do rzeki, heads-up, z AD-COP na deskę, która głosi: AC-X-7h-3d-2C. Jesteś pewien, że twój przeciwnik ma asa, co najmniej. Jeśli w puli jest $50, i stawiasz $20, twój przystawki rywal sprawdził z dwoma parami, pewnie zostawił pieniądze na stole. Mogliby nazwać kolejne $10-$20! Tak, że klasyczna zakład błąd kalibracji.

Gracz, który pragnie odnieść sukces w grach typu hold ' em gracza, co sprawia, że mniej zakład błędów kalibracji. Oczywiście, nie można zobaczyć karty przeciwników do wielkości stawek. Ale, korzystając z informacji, które masz na przeciwnika i tego, jak ręka została rozegrana, będziesz w stanie określić właściwą stawkę.

Na przykład, wolny abonent może być bardziej prawdopodobne, aby spowodować ciebie średnia para. Dlatego, gdy masz silną rękę, twój Bet-сайзинг można trochę więcej dla value przeciwko тайтового przeciwnika, który byłby bardziej skłonny zrzucić.

3. Nie Kuleje Dozwolone!

Większość najlepszych graczy w pokera online zwykle open-podbicia, kiedy po raz pierwszy wejść do puli. Jeśli ktoś jeszcze otwartego podnieśli oni albo call, że podbicie, 3/bet lub fold – w zależności od ich brać na Reiser

5 powodów, dlaczego kuleje-to źle dla ciebie!

 1. Kiedy limp na późnej pozycji, dajesz żaluzje łatwo przejść, aby obejrzeć flopa za tanio z (bardziej prawdopodobne), silną ręką. Ukraść te ciemne!
 2. Jeśli czujesz pragnienie прихрамывать bardziej zwiększyć, prawdopodobnie odgrywa zbyt wiele słabych rąk. Jeśli nie możesz podnieść je, złożyć 'em!
 3. Kiedy wiotki w doniczce, jesteś prawdopodobnie znaleźć się post-flop boryka się z wieloma przeciwnikami z przeciętne gospodarstwo. I nie masz pojęcia, co kto ma.
 4. Kulejąc w doniczkach, gdy jesteś bez pozycji może być szczególnie ryzykowne. Jeśli trafiłeś na ciężką deskę, może w końcu nie otrzymuje żadnej wartości do rąk. Jeszcze gorzej, jeśli złapiesz top parze ze słabym kickerem, będziesz kopać się na rzece, kiedy twoja ręka bić najlepszym kickerem.
 5. Jeśli jesteś całkowicie tracisz prasowania, (prawdopodobnie tak), skończy to "dead money" w banku. (Martwe pieniądze to pieniądze w banku, które zostały przyznane graczom, którzy w złożonej postaci.)

Jedną ze strategii, że dobrzy gracze rzadko korzystają z otwartych kalectwo. W rzeczywistości istnieje tylko jeden egzemplarz, gdzie прихрамывающий jest poprawna. Kiedy gra będzie super-pasywny, i, prawdopodobnie, aby obejrzeć flopa za tanio ze spekulacyjnych ręką (jak suited connectors, lub każda ręka, która na flopie konkretnie), że ma dobre implied oddsy.

Za każdym razem, gdy działanie było składane, lepiej grać albo raise lub fold. Akt o zniesieniu przejmuje kontrolę rękę i kładzie abonenta w obronie raz. Dobrzy gracze starają się atakować limperach,"", bo widzą ich jako słabych. I, w większości przypadków, są one zwykle rację.

Tak więc, jeśli jesteś w multi-pot tanie, z rękoma złączkami lub set-wydobywanie z drobnymi pocket parą, unikać otwartego bezwładne, jak od zarazy!

4. Wiedząc, kiedy złożyć

Jest mało znany fakt w amatorskim pokera: poker to zakłady, które można zapisać jako zakłady zrobisz. Ta mantra zakorzenione wiedzieć, kiedy składany jest ważną częścią zwycięskiej strategii pokera. Źli gracze w pokera-to źle z wielu powodów, ale dość często ich główną słabością jest to, że oni po prostu nie składany, kiedy trzeba.

Jest to akt dodając, który będzie stabilnie umieścić zachować swój kapitał nietknięte. Składając to chyba najmniej rozumianej koncepcji zarabiania pieniędzy w pokera.

Spójrzmy na bardzo prosty przykład:

W grze cashowej $1/2$, gracz otrzymuje zadała-6 wyjściowy garnitur na SB. Utg+1 прихрамывает i co sprawia, że przebicie 2.5 strona xBB. Nasz gracz ma asa, ale słabe asy były piętą achillesową wielu graczy w pokera. Grać w tę rękę na podbicie, bez pozycji w ewentualnym multi-kocioł nierozsądne. Nasz gracz zgadza się i dodaje je ze – zapisywanie dodatkowych 2 łożyska kulkowe połączenie.

Jeśli ten gracz robi fold 10 razy w ciągu sesji, mogliby zaoszczędzić można $40 (10 x 4$). Z drugiej strony, jeśli ten sam gracz sprawdza, z tym ramieniem 10 razy na sesję i przegrywa, będą one w dół, być może 50 $jak najmniej.

Poprzez składanie i oszczędność $40, nasz zawodnik może być bardziej agresywny w bardziej korzystnych sytuacjach. Jednak słabo wyzwanie pozycje marginalne ręce, nasz zawodnik będzie bardziej prawdopodobne, aby stracić dużą część swojego stosu. Mogą one pokonać asa z lepszym kickerem lub przeciwko over pary. W każdym razie, nie wiedząc, kiedy skrzydło może być ich spadek.

To jest prosta matematyka. Dokonać właściwego fałdy i zwiększyć swoje zyski.

5. Wykorzystując Pozycję

"Pozycja" - to słowo, które окантованные o stale w pokera. Mając pozycję nad przeciwnikiem-to jedna z największych korzyści, które możesz mieć w grze w pokera. Ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy, dlaczego tak jest.

 1. Po pierwsze, gdy masz "pozycja" na przeciwnika, widać je występować przed podjęciem decyzji. To, że "pierwszy argument" każdy z nas miał z bratem lub partnerem. Jeśli nie naruszają one ich skalowanie szyi, że 6-metrową ścianę, to dobrze dla ciebie, aby przejść!
 2. Po drugie, możesz poszerzyć swój zakres startowy w pozycji. Atakować blindy z bardziej szerokim zakresie, a także grać efektywnie w wielu bardziej pulach wieloosobowych. Dlaczego? Wszystko dlatego, że udało ci się zobaczyć akcja rozwinie przed tobą.
 3. I po trzecie, można użyć pozycję, aby grać więcej rąk, z zyskiem post-flop. Mając więcej informacji na przeciwnika ogromną przewagę. Możesz skorzystać z tej dodatkowej informacji, aby dokładniej zaskoczenie, value Bet bardziej efektywnie, zrobić drobne rzeki połączeń i, jak zwykle, podejmować lepsze decyzje ze wszystkich stron.

Jeśli więcej graczy w pokera, po prostu zwróciłem uwagę na ich położenie, mogliby włączyć wielu stratnych sesji na zwycięzców!

I, jeśli można zastosować wszystkie 5 wskazówek, aby twój holdem gra pojawi się w górę różnica w swoim swoim bankrollu.