Zasady Gry W Pokera

Zasady Gry W Pokera

Najważniejsze wydarzenia największych online i offline turnieje w pokera Texas jedyny format, objętość.

Zakłady znowu zaczyna się od aktywnego gracza znajdującego się na lewo od buttona. Akcja rozpoczyna się na lewo od dużej ciemnej, który jest uważany za "żywą" zakład w tej rundzie.

Następnie akcja trwa w kierunku ruchu wskazówek zegara, aż wszyscy gracze działali.

Celem jest, aby najlepsze pięć kart z siedmiu zdobytych kart.

Texas hold ' em jest najbardziej popularny ze wszystkich odmian pokera. Jeśli was zapytają ile kart można wyciągnąć inny aktywny gracz, musi odpowiadać, gdy obserwuje się działania po losowania, i sprzedawca też ma obowiązek zareagować. Jak tylko jakieś kroki po losowania, już nie musisz odpowiadać, a dealer nie może odpowiedzieć. Jeśli gracz pyta innego aktywnego gracza, ile kart narysował gracz musi odpowiadać, gdy obserwuje się działania po losowania, i sprzedawca też ma obowiązek zareagować.

Przy podejmowaniu takiej decyzji, wszystkie karty są używane, a nie tylko pięć kart, używanych do ostatecznego rękę zagrała. Dostęp do internetu dla każdego aktywnego gracza jeszcze dwie otwarte karty; stawka od wyższej siły. Jeśli chcesz podnieść swoje otwarte karty bez dzwonka, gdy zderzają się zakład, to złożyć i swoje siły, nie żyje.

Jeśli niska ręka przywiązana, pierwszy gracz na lewo od rozdającego rozpoczyna się akcja. Gdy masz dodatkowe cechą w garnku, układ przechodzi w "starszej" rękę. Jeśli dwóch graczy dzielą bank, wiązanie za obie wysokie i niskie, pula zostanie podzielona, jak można bardziej równomiernie, a gracz z najwyższą kartą w tym samym kolorze otrzymuje dodatkowy żeton.

Aby uniknąć nieporozumień z tymi zasadami gry w pokera, w przypadku wycofania się z pięciu kart w ręce, z najmniejszą górna karta wygrywa pulę, czyli 2, 3, 4, 5, 9 przegrywa 3, 4, 5, 7, 8. Jeśli dwóch lub więcej graczy równe kombinacji, dzielą bank. Stroje nie grają żadnej roli w określaniu zwycięzcy i ręce tą samą mocą zawsze będzie CZOP. Jeśli pierwszy gracz zakończona, to wzrost będzie w podwójnej wysokości minimalnego zakładu, czyli $2. Kolejny awans będzie do $3, czyli podwojenie poprzedniej stawki, ale dodając dodatkową niewielką stawkę itp.

Jak tylko jakieś kroki po losowania, gracz nie musi odpowiadać, a sprzedawca nie musi odpowiadać. Jeśli gracz chce przyciągnąć pięć nowych map, cztery decydowały raz, i piątą kartę, gdy wszystko już rysowane mapy.

Jak tylko ręka kończy się, gracz z Przyciskiem będzie go przekazać graczowi po lewej stronie do niego lub do niej. W pierwszej rundzie gry, znany jako na flopie krupier odsłania pierwsze trzy karty wspólne. Pozostałe dwie karty wspólne są otwierane jednocześnie do ukończenia pięciu kart kupić. Jeśli robisz rozdania, gdzie twój top-rzędu ręka-para dam, albo lepiej, do następnej rundy, będziesz w wyobraźni Ziemi. Oznacza to, że otrzymasz wszystkie 13 kart na raz, tak, że będziesz mieć pełną informację rozpowszechniać swoje karty w trzech rzędach, co jest ogromną zaletą w tej grze.

W końcu, jeśli dwóch lub więcej graczy nadal są aktywne w ręku, zwrócą się za ręce i najlepszy układ wygrywa całą pulę. Kostiumy są oceniane od najniższego do najwyższego, a trefl, Karo, Kier i pik (najprostszym sposobem, aby zapamiętać to po prostu zapamiętywanie idą w kolejności alfabetycznej, z, d, h, s).

Jeśli ostatni zawodnik chce przyciągnąć pięć nowych map, cztery decydowały raz, i karty spalił, zanim gracz otrzyma piątą kartę. W jeden-ślepa gra, gracz, który ma mniej niż pół ślepy może uzyskać siły. Jeśli gracz wygrywa pulę lub kupuje ponownie, że gracz musi albo wziąć boczki na następnej transakcji lub usiąść na razie za dużej ciemnej.

Jednak akt ten nie ma żadnego znaczenia podczas autopsji, bo zakłady więcej; dostępność do odwołania. Jeśli ten człowiek, jak i niskie, tak i ten człowiek dziennych, akcja скорректировалась do prawdziwej najniższą kartą, jeśli kolejny gracz jeszcze nie dotarły. Błędy o nieprawidłowym małe mapa zabiera dziennych i naprawdę małe kartę, jest zobowiązany postawić.

Jeśli następna ręka działała po niewłaściwego niskie stawki karty, zakład stoi, akcja trwa tam naprawdę niska karta nie ma żadnych zobowiązań. Jeśli jesteś w ante i lowcard, gracz na lewo od działa pierwszy.
Ten gracz może spasować, otworzyć dla przymusowej zakładu, lub otworzyć na pełny etat. Jeśli krupier błędnie rozdaje pierwszym graczem dodatkowej karty (po tym, jak wszyscy gracze otrzymali swoje ręce startowe), karta wraca do talii i używać do kart jednorazowych. Jeśli krupier błędnie transakcji więcej niż jedną dodatkową kartę, ogłasza się odbij.

Żaden z turniejów, oprócz spin & go może być K. O. oznacza to, Że gracze otrzymują nadano pewną ilość hamuje innego gracza. Ta nagroda nazywa się "Bounty", i co najciekawsze tego typu gry jest to, że nie trzeba nawet, aby zrobić to do stołu finałowego, aby wygrać Duże. Możesz grać w pokera w grach stolikowych, Sit-n-go i MTT (wielostolikowe turnieje) formaty online na prawdziwe pieniądze i wygrać nagrody pieniężne. Chociaż istnieje wiele odmian gry w pokera, który cieszy się popularnością na całym świecie nikt inny, jak texas hold ' em.